Translate

poniedziałek, 24 października 2016

Witam serdecznie na blogu Ośrodka Diagnostyki i Leczenia Zwierząt Egzotycznych we WrocławiuChcąc zapewnić Państwu i Państwa zwierzętom egzotycznym bardziej komfortowy dostęp do fachowych usług w lipcu 2013 roku otworzyliśmy Przychodnię Weterynaryjną ZWIERZYNIEC Ośrodek Diagnostyki i Leczenia Zwierząt Egzotycznych.
Jest to placówka w pełni dedykowana zwierzętom egzotycznym, oferujemy Państwu szeroki zakres badań diagnostycznych, profilaktykę oraz leczenie tchórzofretek, szopów praczy, skunksów, świń wietnamskich, królików, szynszyli, świnek morskich, koszatniczek, chomików, burunduków, popieliczek, szczurów, myszy, piesków preriowych, jeży, małpiatek, ptaków, gadów, płazów, pająków i wszystkiego co jeszcze zechcą Państwo trzymać w swoich domach.
Obecnie w placówce pracuje sześciu lekarzy weterynarii oraz dwie, przesympatyczne recepcjonistki. Ponieważ cały czas dążymy do doskonałości, nasz Zespół bierze czynny udział w wielu szkoleniach i konferencjach weterynaryjnych na terenie kraju i zagranicą. Stale współpracujemy z ośrodkami specjalizującymi się w diagnostyce i leczeniu zwierząt egzotycznych w Holandii, Niemczech oraz Republice Czeskiej. 
W przychodni znajduje się wygodna poczekalnia z toaletą oraz recepcja ze sklepem. Sklep jest zaopatrzony w karmy bytowe i diety dla królików, gryzoni, tchórzofretek, ptaków i gadów oraz preparaty mineralno-witaminowe i pielęgnacyjne. Stąd są Państwo proszeni do dwóch gabinetów. W dalszej części budynku są pomieszczenia laboratoryjne, apteka, pracownia rentgenowska, gabinet zabiegowy, sala operacyjna oraz szpital dzienny.

Na blogu będziemy poruszać interesujące Państwa tematy o zwierzętach egzotycznych. Na początek zapraszamy do czytania serii artykułów na temat świnek morskich i królików.


ul. Bulwar Ikara 31b
54-130 Wrocław
tel.: 71 756 80 40
www.wet.wroclaw.pl

dr n. wet. Tomasz Piasecki, lek.wet. Elżbieta Piasecka i zespół przychodni ZWIERZYNIEC

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz